Прощавай, Букварику, наш найперший друже!

Традиційне шкільне свято – Свято прощання з Букварем відбулося 29 травня 2019 року у Добрянського НВК. Це святковий захід, де першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником – Буквариком. Не таємниця, що найбільше найновішої, найцікавішої і найпотрібнішої інформації дитина отримує саме в перший рік свого навчання у школі. Тому, щоб віддати шану Букварику, до свята готувалися особливо старанно.

Під керівництвом Андрусишин Ілонни Степанівни першокласники вивчили вірші та пісні про перший рік навчання,проводили конкурси. І як результат – перед присутніми розгорнулося святкове дійство. Казкова атмосфера, жарти, веселі пісні, які не залишили байдужими нікого. На свято завітало багато гостей. Це і дирекція школи, і учні інших класів, батьки, бабусі та дідусі, братики й сестрички. А маленькі першокласники продемонстрували, чого вони навчилися впродовж першого року навчання. «Букварик» випробовував кожного учня 1-го класу на «міцність» у знанні букв та щедро обдаровував подарунками. Захід закінчився, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято – перша сходинка у шкільному житті.