Всесвіт нам бентежить мрії

У п’ятницю 12 квітня відзначаємо Всесвітній день авіації та космонавтики. Саме у цей день в Добрянському НВК проведено свято-конкурс «Всесвіт  нам бентежить мрії». Захід підготувала вчитель фізики та астрономії Пронько Марія Дмитрівна. За першість гідно змагалися команди «Космічні рейнджери » (9 клас) та «Вартові Галактики» (10 клас). Кожна з команд проявила творчість та оригінальність, проте перемогу здобула команда учнів 10  класу «Вартові Галактики».

Проведення цього свята було цікавим для кожного з присутніх, адже вабливе безмежжя космосу, далеке Сонце, близький Місяць, міріади зірок , невичерпна глибина Всесвіту з давніх – давен були об’єктом людського пізнання, фантазії. Полинути в блакить земної атмосфери і ще далі, в космос, пізнати, що там відбувається – ось до чого тисячоліттями прагнула людина. Для часу, в якому ми живемо, звичними стали польоти космічних кораблів до багатьох планет Сонячної системи, люди побували на Місяці, зробили грандіозні відкриття. А як людство дійшло до цього? Який внесок українських учених у розвиток космонавтики – про це все також дізналися під час проведення заходу.