Ми вдячні Богові за маму…

У вівторок  14 травня 2019 року у Добрянському НВК відбулося свято «Ми вдячні Богові за маму», яке організувала та провела класний керівник 5 класу  Бобко Юлія Миколаївна. На це важливе свято прийшли батьки, бабусі та дідусі школярів.У піснях, віршах діти висловлювали Богові подяку за матерів, за іх золоті руки і безмежно люблячі серця. Сценічними композиціями висловлювали вдячність за щоденні молитви, турботу. що не знає меж.

Особливим артистизмом відзначилося виконання  ученицею 5 класу  Митюк  Веронікою  пісні «Три лелії». Надзвичайно хвилюючим був момент, коли наші вихованці дарували найріднішим подарунки, виготовлені власноруч та говорили такі важливі, а водночас прості слова «Дякую, мамо !»

Атмосфера родинного єднання, теплоти, радості огорнула всіх, хто прийшов на свято. Кожен ще раз замислився над тим, якими дорогими та важливими для нас є ті люди. які дарують нам життя.