Миколая зустрічаймо в цей святий величний час !

Хто не знає про святого Миколая? Дітвора та дорослі знають про Чудотворця. Щороку приходить він у кожну господу з миром і дарунками. Для маленьких стає чарівною казкою, коли невидимо з’являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці. Виростають діти, а добра згадка залишається.
У понеділок 17.12.2018 року у Добрянському НВК проведено свято під назвою «Миколая зустрічаймо в цей святий величний час !». Захід підготувала та провела вчитель початкових класів Давид Галина Іванівна.

Затишне, святково прибране приміщення навчального закладу, старанно підібрані костюми створили атмосферу казки, чарівності, у яку поринули не лише учні та вчителі, а й батьки, рідні шкільної дітвори. Діти прославляли святого у молитвах, піснях, віршах, через сценічну майстерність.
Метою проведення свята було не лише розширити знання дітей про життя Святого Миколая , вчити шанувати народні традиції, як духовну окрасу народу, а на його прикладі виховувати доброту, чуйність і допомогти присутнім зрозуміти те, як важливо уважніше ставитися одне до одного, дарувати любов, помічати довкола себе тих, хто потребує допомоги.
Наслідуймо добро і вчинки Миколая! Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, святом Доброти, Прощення, Любові до ближніх.

Опубліковано у Uncategorized. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *