Схилімо голови в скорботі!

Багатовікова історія українського народу – це насамперед літопис життя і смерті народу-великомученика,  доля якого була і залишається дуже трагічною. З  метою  ознайомлення  учнів з  переду­мовами виникнення голодомору, збереження історичної пам’яті, вшанування пам’яті  мільйонів загублених життів у  п’ятницю  23  листопада  2018  року  в Добрянському НВК  проведено  лінійку – реквієм під назвою «Схилімо  голови  в  скорботі !». Захід  підготувала  та провела педагог – організатор  Андрусишин Л.Г  із  учнями 6-10 класів.

На початку  вчитель  історії України  Іванчишин Л.І. виступила з  історичною  довідкою, після  цього учні декламували  вірші. Велике  враження  на  присутніх  справив  перегляд відеоматеріалів – свідчень  очевидців. Цього  ж дня  вихованці  навчального закладу долучилися до акції « Незабудки пам’яті». Наприкінці учасники заходу звернулися  до присутніх   із проханням  долучитися  24.11.2018 до  акції «Запали свічку », адже цих вогників,які  символізують  скорботу і пам’ять наших українців має бути якнайбільше, вони потрібні для кожного з нас. Це – знак  нашої  пам’яті і символ  очищення задля  майбутнього.