Створюємо зручний та комфортний новий освітній простір

Важливою запорукою ефективного та цікавого процесу навчання є створення школи, в якій хочеться вчитися, в якій  панує атмосфера взаємоповаги до учнів та вчителів і мотивації до навчання та розвитку. Зі  стартом Нової української школи розпочалось оновлення освітнього простору  Добрянського  НВК. Новий освітній простір – чудовий шанс дати волю власній фантазії та створити освітнє  середовище  своєї мрії, в якому буде зручно і дітям, і вчителям. Реалізація творчих  ідей педагогічного  та учнівського  колективів Добрянського НВК виявилася надзвичайно цікавою,а ще це  сприяло більшому згуртуванню учасників  навчально –виховного процесу.

З метою ознайомлення з новинками освітнього простору  НУШ та обміну досвідом 27 вересня 2018 року відбулася виїзна нарада керівників загальноосвітніх закладів середньої освіти Городоцького району. Ось що  можна  побачити у  Добрянському  НВК:

 Процес  зміни освітнього простору  на цьому не зупиняється, оскільки цікаві, творчі  ідеї  завжди  знаходять втілення у стінах  нашого навчального  закладу. 

Опубліковано у Uncategorized. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *