Прощавай, любий садочку!

Під цією  назвою 1 червня 2018 року  відбулося прощальне свято вихованців дошкільного підрозділу Добрянського НВК. Захід підготували та провели вихователі Лучак М.Я., Маринюк С.Я.. Випускний для  найстарших вихованців групи «Вулик» – довгоочікуване й незвичне свято, радість якого прийшли розділити батьки та рідні малечі. В ньому – результати  праці і дорослих, і дітей. Гарне та яскраве оформлення  зали, оригінальні костюми  доповнили святкову  та радісну атмосферу заходу. Діти декламували вірші, співали пісні, танцювали, розігрували  вистави, демонстрували свої акторські дані,  приємно  дивуючи  батьків своїми талантами. Теплими, ніжними словами  висловлювали  вдячність найріднішим за любов і турботу.Приємним подарунком  для  батьків були  листівки, які малеча виготовила  власноруч. Кожен з  випускників отримав на пам’ять подарунок, який вручив директор НВК Семоненко Ю.М.

Проведення цього свята сприяє вдосконаленню творчих навичок дітей, вихованню   почуття любові,пошани та вдячності  до всіх, хто про них  піклується.