День святого Миколая у Добрянському НВК

У понеділок  18.12.2017  в дружньому широкому колі  Добрянського НВК проведено найулюбленіше свято дітей – День святого Миколая . Захід підготувала  заступник  директора  з НВР, вчитель  початкових  класів – Дільна Галина Ярославівна. На святі були присутні учні усіх класів, педагоги та батьки. Учнівський колектив навчального закладу  великою спільнотою прославив святого у молитві, піснях, віршах, через сценічну майстерність.

Метою дійства було допомогти зрозуміти дітям і дорослим те, що  кожен із нас може бути помічником святого Миколая, зрозуміти те,  як важливо  уважніше ставитися одне до одного, дарувати любов, помічати довкола себе тих, хто потребує допомоги, бути уважними до людей, до маленьких речей, насолоджуватися Божим світом і дякувати Творцеві за дари. Наприкінці учасники свята заспівали усіма улюблену традиційну молитву-пісню «Ой хто, хто Миколая любить».Гарний  настрій та  посмішки  супроводжували присутніх впродовж усього  дня.