На свято Андрія у Добрянах

З давніх-давен наша Україна славиться святами та обрядами. Кожен, хто не черствіє душею, хто сповнений любові, доброти до української спадщини, повертається до традицій свого народу. У середу  13  грудня  2017 року в  Добрянському НВК відбулися Андріївські  вечорниці. Захід підготувала та провела педагог–організатор Андрусишин Любов Григорівна. Учні 8- 11  класів із задоволенням стали героями дуже цікавих, сповнених народної магії вечорниць.

Цікаві звичаї свята: випікання калити,змагання хлопців у вправності, ворожіння дівчат на судженого – чудовий спосіб  поглиблення  знань  учнів про звичаї, обряди, що виробилися українцями впродовж століть, спосіб ознайомлення з невичерпним джерелом яскравої неповторності українського народу, його унікальної культури і високої духовності . А ще  гарна  нагода розкрити світ народних звичаїв та обрядів, сприяти вихованню любові до Батьківщини, патріотизму.