Відкриття дитячого ігрового майданчика в Добрянському НВК

У середу 29.11.2017 на території Добрянського НВК відбулося урочисте відкриття дитячого ігрового майданчика, який був облаштований завдяки старанню районної державної адміністрації, районної ради, а також приватної агрофірми «Наукова». На церемонію відкриття зібралися  батьки із малечею, вчителі, учні навчального закладу та просто небайдужі мешканці. Після перерізання символічної стрічки, настоятелі храмів святого Івана Богослова о. Богдан та о.Михайло освятили майданчик.

У невеличкій офіційній частині відкриття взяли участь депутат Львівської обласної ради п.Катерина Кеньо, перший заступник голови Городоцької районної державної адміністрації п. Іван Ковальчук, сільський голова с.Добряни Пронько Я.М. Наприкінці заходу зі словами привітання до присутніх звернувся директор Добрянського НВК Семоненко Ю.М., який подякував усім, хто долучився до такої важливої справи.
Атмосфера піднесення, свята панувала впродовж дня, усім присутнім було зрозуміло: радість в дитячих очах – це насправді те, заради чого варто жити і працювати.

Опубліковано у Шкільні новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *