Всі радіють, всі співають, Миколая зустрічають!

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільшим і найрадіснішим для дітвори є свято Миколая. Для вихованців Добрянського НВК  цей захід відбувся у середу 18 грудня. Свято організувала та провела вчитель початкових класів Андрусишин  Ілона Степанівна. Атмосферу  чарівності  доповнили пісні, які з учнями  розучив  вчитель  музики  Хижак Р.Б..

Щоб отримати гарного подарунка від Миколая  діти намагалися добре вчитися, поважати старших, допомагати батькам. На свято кожен підготував  вірш, пісеньку для свого Покровителя. Як  нагороду діти отримали подарунки.  Роздаючи солодощі, Святий Миколай бажав дітям бути чемними, робити добро, не ображати нікого, не сваритися. Гарний настрій, дитячі посмішки наповнювали святково прикрашений зал.

Проведення цього свята не лише дарує дітворі таку омріяну казку радість, а й вчить шанувати наші традиції.