Шевченківські читання 2019

Творчість Шевченка – це книга буття українців, своєрідна візитна картка українського народу. Нас просто не існує без Шевченка. «Шевченко – це Україна, Україна – це Шевченко». Вони нероздільні. Коли  тримаємо в  руках  Шевченків «Кобзар»,  не може  спасти  на думку, яке довговічне і прекрасне його життя. Цю безсмертну книгу читали ще  наші прадіди і батьки, сьогодні в «Кобзар» вчитуємося ми. Магія Шевченкового слова незбагненна.

З метою відзначення  158 річниці перепоховання Тараса Шевченка на Чернечій горі  у Каневі, виявлення і підтримки талановитої молоді, розвитку її обдарованості, виховання любові до рідного слова, популяризації творчої спадщини нашого великого Кобзаря, у середу 22 травня  2019 року у Добрянському  НВК проводилися літературні читання. Участь в конкурсі брали вихованці трьох навчальних закладів: Добрянського НВК,Долинянського НВК та  Мильчицької  ЗОШ І-ІІІ ст..Для визначення переможців обрали журі. Учні змагалися у трьох номінаціях та у різних вікових категоріях. Виступи учасників відзначалися майстерністю виконання,емоційністю, а тому визначити переможця було дуже непросто.

Цей  конкурс передусім став  гарною  нагодою  об’єднання  тих ,  хто любить і цінує пророче  слово нашого  генія. Дякуємо усім учасникам заходу за виступи, а  рідним та близьким- за підтримку конкурсантів

Опубліковано у Uncategorized. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *