« Я Богу дякую за маму…»

Мама – це єдина людина, яка любить тебе по-справжньому, просто за те, що ти є… Щороку,  у другу неділю травня українці  відзначають надзвичайно  важливе свято – День Матері. Мама  найдорожча у світі людина. Вона завжди радіє за  успіхи своїх дітей, підтримує їх у важку хвилину, щиро переживає за кожен пройдений крок.

,,Я  Богу дякую за  маму ...”- з такою назвою відбувся захід до Дня матері у Добрянському НВК, який підготувала і провела класний керівник  5  класу –  Гриб Г.І.

Ведучі заходу розповіли присутнім про історію  виникнення свята, його відзначення в Україні. Учні розказували вірші, співали пісні.  Усі присутні переглянули відеоролик ,, Моя мама – найкраща”. Діти власноруч виготовили вітальні листівки, на яких писали щирі слова подяки за життя, ніжність і турботу. Наприкінці свята школярі вручили своїм  матусям солодкі  подарунки. Проведення  цього  заходу вкотре  підкреслило те, що найдорожчі  для  нас  є  і  залишаються  наші  рідні.