Не погасне біль Голодомору

В історії нашої Батьківщини немало трагічних сторінок, від роздумів над якими серце стискається від болю. Одна із них – Голодомор, який забрав життя мільйонів людей однієї з найродючіших країн світу – України. У п’ятницю 24 листопада 2017 року в Добрянському НВК проведено акцію «Незабудки пам’яті» та лінійку-реквієм пам’яті жертв Голодоморів, участь у якій взяли учні 3-11 класів.

Захід підготувала та провела педагог- організатор Андрусишин Л. Г. На початку вчитель історії Іванчишин Л.І. виступила з історичною довідкою. В ході лінійки-реквієму учні декламували вірші. Особливу увагу привернули епізоди – інсценізації трагічної долі української сім’ї. Хвилиною молитовної задуми вшанували пам’ять усіх невинних жертв геноциду українського народу.
Наприкінці учасники звернулися до присутніх з проханням долучитися до акції «Запали свічку», полум’я якої символізує нашу скорботу і пам’ять про мільйони загублених житті. Це знак нашої пам’яті і символ очищення заради майбутнього.