Отець Іван Паліса

Іван Паліса народився 2 квітня 1977 р. у с. Добряни. Навчався у Добрянській середній школі в 1983-1992 рр. Після школи о. Іван вступив у Львівський Греко-Католицький ліцей імені Климентія Шептицького. Після закінчення ліцею  продовжив навчання у Люблінському Католицькому Університеті. 2 травня 2004 р. був висвячений на священника Блаженнішим патріархом Любомиром Гузаром у Соборі св. вмч. Юрія у Львові. В 2005 р. з благословення Блаженнішого Любомира Гузара, на прохання Кир Стефана Хміляра – єпископа Торонто, о. Іван вирушив на парафію Святого великомученика Димитрія в Торонто (Канада), де й служить до теперішнього часу. Також отець  разом із своєю дружиною Вірою виховують двох дітей – Маркіяна та Марічку. Душпастирські служіння отця є надзвичайно широкими – це відправи у церкві, в каплицях та будинках для старших людей, та осіб, які потребують допомоги та опіки цілодобово; відвідини людей у лікарнях; праця з дітьми та молоддю; видання парафіяльної газети; організації святкових програм на національну та релігійну тематику та ін. Також о. Іван  Паліса є організатором та волонтером у підтримці  українського війська.