Отець Іван Мілян

Іван Мілян народився 24 березня 1991 р. у с. Добряни.  У 1997 – 2005рр.  навчався у Добрянській загальноосвітній середній школі I – III ступенів. Після закінчення 9-ти класів протягом двох років  навчався у Львівській  приватній гімназії імені Шептицьких. У 2008 р. вступає у Люблінський католицький університет, який закінчує в 2012 р. 5 листопада 2015 р.  отримав  дияконське свячення у м. Стрию в Кафедральному Соборі, а  9 січня 2016 р. – священиче свячення  Преосвященнішим  Владикою Йосифом Міляном у храмі Святого Івана Богослова в Добрянах. Зараз о. Іван є сотрудником парафії Св.  Володимира та Ольги в м. Стрию. Також отець є духівником школи №3 м. Стрий, відвідує хворих людей у лікарнях та активно працює з молоддю та дітьми. Разом із своєю дружиною Галиною виховує доньку Юстину.