Новорічний вернісаж

Новий рік ось уже стукає всім нам в двері, в сторіночки соціальних мереж, на білбордах і вітринах магазинів. Дійсно, це свято з давніх часів вважається найочікуванішим  та найулюбленішим. Його з нетерпінням і надією на диво чекають всі – наївні і завжди юні дорослі, не по-дитячому серйозні малюки, і, звичайно ж, старшокласники. У четвер 27 .12.2018 р. у Добрянському НВК відбувся захід під  назвою «Новорічний  вернісаж».

Метою  проведення дійства  було  не  лише  розвивати акторські здібності, увагу, пам’ять, вміння весело і цікаво проводити час, а й   формувати культуру поведінки та спілкування, виховувати дружність, активність, відповідальність та наполегливість. Ініціатори  проведення свята – учні 8-10 класів. Варто  зазначити  те, що приміщення навчального  закладу  діти прикрасили  елементами  новорічної  атрибутики, що  доповнило атмосферу свята,  на  яке  завітали батьки. Вихованці  співали  новорічні  пісні, танцювали, розігрували  веселі  сценки. Не обійшлося без усім  відомих  казкових  персонажів:      Діда  Мороза, Снігуроньки, Баби  Яги, Кощія Безсмертного. Наприкінці  для  усіх  присутніх  прозвучали  побажання добра,миру, здійснення  мрій,достатку. Нехай  усе те, чого побажали учасники  свята здійсниться і  супроводжує  нас  впродовж усього 2019 року.