Адміністрація НВК

Семоненко Юрій Миколайович – директор Добрянського НВК

З 2011 року директор Добрянського НВК
Освіта: вища
Кваліфікація за дипломом: Спеціаліст, Львівський державний університет ім. І. Франка, 1989 рік, хімія.
Педагогічний стаж: 28 років
Посада: директор НВК, вчитель хімії.
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії
Проблема над якою працює: «Підвищення ефективності та якості проведення уроку як основної форми організації навчально-методичного процесу. Формування духовної, інтелектуально розвиненої особистості».

Дільна Галина Ярославівна – заступник директора з навчально-виховної роботи

Освіта: вища
Кваліфікація за дипломом: спеціаліст, Дрогобицький державний педагогічний університет ім. І. Франка, 10.06.2008, « Початкове навчання. Практична психологія».
Педагогічний стаж: 27 років
Посада: заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель початкових класів.
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії
Проблема над якою працює: «Розвиток зв’язного мовлення молодших школярів на уроках і в позаурочний час».

Яблонська Тетяна Степанівна  – заступник директора з виховної роботи

Освіта: Вища
Кваліфікація за дипломом: спеціаліст, Дрогобицький державний педагогічний університет, 2010 р., «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література та мова і література (англійська)»
Педагогічний стаж: 12 років