Педагогічний колектив

Андрусишин Любов Григорівна
  Вчитель математики, педагог – організатор
Освіта : вища
Кваліфікація  за  дипломом :  спеціаліст, Дрогобицький педагогічний інститут, 1987, вчитель фізики і математики.
Педагогічний  стаж: 30  років
Посада: вчитель  математики, педагог – організатор.
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст  першої категорії
Проблема,  над  якою  працює: «Розвиток обчислювальних навичок  просторових  уявлень на уроках  математики»
Хлопіцька Христина Олегівна
Вчитель англійської мови

Освіта : вища
Кваліфікація  за  дипломом : спеціаліст, Львівський національний  університет ім. І. Франка, 2008р., «Мова та література (англійська)».
Педагогічний  стаж: 15 років
Посада: вчитель  англійської  мови
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст  першої  категорії
Проблема,  над  якою  працює : «Розвиток навичок читання та аудіювання на уроках англійської мови у початкових класах».
Гриб Галина Іванівна
Вчитель математики

Освіта : вища
Кваліфікація за дипломом: спеціаліст,  Дрогобицький державний  педагогічний університет ім. І. Франка,  1987 р.,   «Математика і фізика».
Педагогічний  стаж: 30 років
Посада: вчитель математики
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст  вищої  категорії
Проблема,  над  якою  працює: Формування пізнавальної активності учнів на уроці шляхом використання інтерактивних технологій»
Іванчишин Любов Іванівна
Вчитель історії

Освіта: вища
Кваліфікація за дипломом: «Бакалавр  історії. Вчитель історії» (Львівський національний університет імені Івана  Франка)
Педагогічний стаж:1 рік
Посада: вчитель історії
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст
Проблема, над якою працює: Уряд міського ката у Речі Посполитій 15-18 ст. ( в контексті Людина і суспільство)
Пронько Марія Дмитрівна
Вчитель фізики

Кваліфікація за дипломом:
Педагогічний  стаж: 38 років
Посада: вчитель фізики
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії
Проблема,  над  якою  працює: Дослідницька  робота учнів з фізики  як  засіб  розвитку  творчих здібностей  учнів.

Николин Віра Василівна
Вчитель біології

Освіта: вища
Кваліфікація  за  дипломом: викладач  хімії. Хімік.( Львівський  державний  університет  імені  Івана  Франка)
Педагогічний  стаж:19 років
Посада: вчитель біології
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст  вищої  категорії
Проблема,  над  якою  працює: «Екологічне  виховання  на  уроках  біології»
Пришліца  Василь Іванович
Вчитель  трудового  навчання

Освіта: вища
Кваліфікація за дипломом : спеціаліст, Дрогобицький педагогічний інститут, 2016, вчитель технологій, профільного навчання, креслення
Педагогічний  стаж: 4 роки
Посада: вчитель  трудового  навчання
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст  другої  категорії
Проблема,  над  якою  працює: «Ефективні  методи формування технологічно освіченої особистості, підготовленої до самостійного життя і активної перетворювальної діяльності в умовах сучасного високотехнологічного, інформаційного суспільства».

Збир Оксана Богданівна

Вчитель  фізичної  культури

Освіта: вища
Кваліфікація  за  дипломом:  магістр, Львівський державний університет фізичної культури,2010 р., «Фізичне виховання»).
Педагогічний  стаж: 13 років
Посада: вчитель  фізичної  культури
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст  другої категорії
Проблема,  над  якою  працює: «Інтерактивні  методи  навчання  як  ефективні  чинники  формування  особистості  фізичної  культури  учнів»
Попко  Романа  Романівна
Вчитель географії

Освіта: вища
Кваліфікація за дипломом : спеціаліст, Львівський національний  університет ім. І. Франка, 2003р., «Географія»
Педагогічний  стаж: 16  років
Посада: вчитель географії
Кваліфікаційна категорія: спеціаліст  першої  категорії
Проблема,  над  якою  працює: «Особливості використання окремих засобів навчання на уроках географії».

Хижак Роман Богданович

Вчитель музики

Освіта: вища
Кваліфікація за дипломом : вчитель  музики, етики, естетики та  художньої  культури в  загальноосвітньої школи  першого, другого та  третього  ступенів (Дрогобицький  державний  педагогічний  університет  імені  Івана  Франка   2009 рік)